KONST / Litografier / Färglitografi 13229096
nr 1322 9096
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/200, bladets mått: 74x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:11:56
600 kr
700 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd